Technika smarno-olejowa
Szkolenie "Precyzyjne smarowanie w ujęciu holistycznym" - Edycja XII - Krynica Morska
Nauka i praktyka w jednym
Ramowy plan szkolenia
Ogłaszamy otwarcie zapisów na już XII edycję szkolenia "Precyzyjne smarowanie w ujęciu holistycznym", tym razem w pięknej Krynicy Morskiej.
Najlepsza teoria nie jest w stanie zastąpić wiedzy praktycznej - dlatego przy współpracy firm RATO INDUSTRIAL SOLUTIONS oraz DES-CASE stworzyliśmy program, który przybliży najlepsze rozwiązania stosowane w gospodarce smarno-olejowej.
Tematyka szkolenia:
- Rola smarowania dla niezawodności maszyn
- Utrzymanie ruchu i kontrola zanieczyszczeń
- Przechowywanie, uzupełnianie i dozowanie środków smarnych
- Aplikacja środków smarnych – niezawodne metody
- Analiza oleju
- Pobieranie próbek oleju
- Przekładając najlepsze praktyki na praktykę - sesja warsztatowa
- Szkolenie i wiedza praktyczna
- Minimalizacja kosztów utrzymania ruchu
Koszt szkolenia:
490 PLN netto - w cenie: udział w szkoleniu, komplet materiałów, posiłki w przerwach miedzy wykładami, egzamin certyfikacyjny.
AGENDA
DZIEŃ 1
08:30 - 09:00 Rejestracja
09:00 - 13:00 Szkolenie cz. I
13:00 - 14:00 Obiad
14:00 - 17:00 Szkolenie cz. II
17:00 - 18:00 Prezentacja Infobus
18:00 Kolacja
DZIEŃ 2
09:00 - 10:00 Egzamin certyfikacyjny RST
(według norm ISO, na podstawie zasad International Council for Machinery Lubrication)
Nasi wykładowcy
Prowadzący szkolenie

Krzysztof Bednarek
AAbsolwent MBA w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku oraz absolwent Akademii Morskiej w Gdyni, Wydziału Administracji na kierunku "Zarządzanie Przedsiębiorstwem". Posiada wieloletnie doświadczenie w branży przemysłowej. Współpracuje w zakresie wprowadzania najlepszych praktyk m.in. z KGHM Polska Miedź, International Paper Kwidzyn, PCC Rokita, ArcelorMittal i wiele innych. W 2018 r. uzyskał certyfikat MLT I (Machinery Lubrication Technician) wydanym przez International Council for Machinery Lubrication. Od 2022 r. Product Manager odpowiedzialny za sprzedaż i wdrażanie najnowocześniejszego produktu smarnego Ralub Blue Gear w zakładach.
<p data-block-key="w4up7">AAbsolwent MBA w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku oraz absolwent Akademii Morskiej w Gdyni, Wydziału Administracji na kierunku "Zarządzanie Przedsiębiorstwem". Posiada wieloletnie doświadczenie w branży przemysłowej. Współpracuje w zakresie wprowadzania najlepszych praktyk m.in. z KGHM Polska Miedź, International Paper Kwidzyn, PCC Rokita, ArcelorMittal i wiele innych. W 2018 r. uzyskał certyfikat MLT I (Machinery Lubrication Technician) wydanym przez International Council for Machinery Lubrication. Od 2022 r. Product Manager odpowiedzialny za sprzedaż i wdrażanie najnowocześniejszego produktu smarnego Ralub Blue Gear w zakładach.</p>

Marcin Pałka
Absolwent EXECUTIVE MBA w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz absolwent Wyższej Szkoły Morskiej w Gdyni, Wydziału Mechanicznego na kierunku „Mechanika i Budowa Maszyn”. Posiada 15-letnie doświadczenie w branży przemysłowej. Współpracuje między innymi z przedsiębiorstwami takimi jak: Lubelski Węgiel Bogdanka, Dyckerhoff, PGNiG, Grupa Azoty i wiele innych. W 2018r uzyskał certyfikat MLT I (Machinery Lubrication Technician) wydanym przez International Council for Machnery Lubrication.
<p data-block-key="ltysl"> Absolwent EXECUTIVE MBA w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz absolwent Wyższej Szkoły Morskiej w Gdyni, Wydziału Mechanicznego na kierunku „Mechanika i Budowa Maszyn”. Posiada 15-letnie doświadczenie w branży przemysłowej. Współpracuje między innymi z przedsiębiorstwami takimi jak: Lubelski Węgiel Bogdanka, Dyckerhoff, PGNiG, Grupa Azoty i wiele innych. W 2018r uzyskał certyfikat MLT I (Machinery Lubrication Technician) wydanym przez International Council for Machnery Lubrication. </p>