Technika smarno-olejowa
Szkolenie "Precyzyjne smarowanie w ujęciu holistycznym" - Edycja XII - Opole
Nauka i praktyka w jednym
Ramowy plan szkolenia
Z przyjemnością ogłaszamy powrót naszej flagowej serii szkoleń - tym razem w jesiennej edycji 2025 roku w Gogolinie pod Opolem. Zapraszamy na już XII edycję szkolenia "Precyzyjne smarowanie w ujęciu holistycznym" - wydarzenia, które łączy najnowszą wiedzę techniczną z praktycznymi rozwiązaniami wdrażanymi w rzeczywistych warunkach przemysłowych.
Dzięki współpracy RATO Industrial Solutions z Des-Case możliwe było opracowanie programu, który wychodzi poza schematy standardowych szkoleń. Naszym celem jest nie tylko przekazanie wiedzy, ale również zainspirowanie uczestników do zmian oraz umożliwienie konsultacji i networkingu między różnymi gałęziami przemysłu.
Tematyka szkolenia:
- Rola smarowania dla niezawodności maszyn
- Utrzymanie ruchu i kontrola zanieczyszczeń
- Przechowywanie, uzupełnianie i dozowanie środków smarnych
- Aplikacja środków smarnych – niezawodne metody
- Analiza oleju
- Pobieranie próbek oleju
- Przekładając najlepsze praktyki na praktykę - sesja warsztatowa
- Szkolenie i wiedza praktyczna
- Minimalizacja kosztów utrzymania ruchu
Koszt szkolenia:
490 PLN netto - w cenie: udział w szkoleniu, komplet materiałów, posiłki w przerwach miedzy wykładami, egzamin certyfikacyjny.
AGENDA
DZIEŃ 1
08:30 - 09:00 Rejestracja
09:00 - 13:00 Szkolenie cz. I
13:00 - 14:00 Obiad
14:00 - 17:00 Szkolenie cz. II
17:00 - 18:00 Prezentacja Infobus
18:00 Kolacja
DZIEŃ 2
09:00 - 10:00 Egzamin certyfikacyjny RST
(według norm ISO, na podstawie zasad International Council for Machinery Lubrication)
Nasi wykładowcy
Prowadzący szkolenie

Krzysztof Bednarek
AAbsolwent MBA w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku oraz absolwent Akademii Morskiej w Gdyni, Wydziału Administracji na kierunku "Zarządzanie Przedsiębiorstwem". Posiada wieloletnie doświadczenie w branży przemysłowej. Współpracuje w zakresie wprowadzania najlepszych praktyk m.in. z KGHM Polska Miedź, International Paper Kwidzyn, PCC Rokita, ArcelorMittal i wiele innych. W 2018 r. uzyskał certyfikat MLT I (Machinery Lubrication Technician) wydanym przez International Council for Machinery Lubrication. Od 2022 r. Product Manager odpowiedzialny za sprzedaż i wdrażanie najnowocześniejszego produktu smarnego Ralub Blue Gear w zakładach.
<p data-block-key="w4up7">AAbsolwent MBA w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku oraz absolwent Akademii Morskiej w Gdyni, Wydziału Administracji na kierunku "Zarządzanie Przedsiębiorstwem". Posiada wieloletnie doświadczenie w branży przemysłowej. Współpracuje w zakresie wprowadzania najlepszych praktyk m.in. z KGHM Polska Miedź, International Paper Kwidzyn, PCC Rokita, ArcelorMittal i wiele innych. W 2018 r. uzyskał certyfikat MLT I (Machinery Lubrication Technician) wydanym przez International Council for Machinery Lubrication. Od 2022 r. Product Manager odpowiedzialny za sprzedaż i wdrażanie najnowocześniejszego produktu smarnego Ralub Blue Gear w zakładach.</p>

Piotr Stencel
Specjalista w dziedzinie tribologii, przez wiele lat swojej kariery zawodowej zajmował się wprowadzaniem i nadzorowaniem innowacyjnych środków smarnych. Wieloletni konsultant produktów takich firm jak: Shell, Lotos Oil oraz Tedex. Współpracuje z producentami oraz serwisami OEM, takimi jak: Nord Napędy, Befared, Sew-Eurodrive, Famur, Sternet. Realizuje projekty z Centrum Szkoleń Inżynierskich EMT-System. W 2018 r. uzyskał certyfikat MLT I (Machinery Lubrication Technician) wydanym przez International Council for Machinery Lubrication.
<p data-block-key="u8nod"> Specjalista w dziedzinie tribologii, przez wiele lat swojej kariery zawodowej zajmował się wprowadzaniem i nadzorowaniem innowacyjnych środków smarnych. Wieloletni konsultant produktów takich firm jak: Shell, Lotos Oil oraz Tedex. Współpracuje z producentami oraz serwisami OEM, takimi jak: Nord Napędy, Befared, Sew-Eurodrive, Famur, Sternet. Realizuje projekty z Centrum Szkoleń Inżynierskich EMT-System. W 2018 r. uzyskał certyfikat MLT I (Machinery Lubrication Technician) wydanym przez International Council for Machinery Lubrication. </p>