Akademia RATO została stworzona w 2017 roku. Od tego czasu jesteśmy liderem w dostarczaniu wiedzy z zakresu nowoczesnej gospodarki smarowniczej i wprowadzania najlepszych praktyk w przedsiębiorstwach. Uczestnicy wszystkich naszych szkoleń otrzymują imienny certyfikat poświadczający.

Ponad

100

przeprowadzonych szkoleń

Ponad

500

certyfikowanych osób

Ponad

500

rozwiązanych problemów na zakładzie

Eksperci Akademii RATO

NASI WYKŁADOWCY

Nasz zespół składa się z trzech wykwalifikowanych ekspertów posiadających ponad 20 letnie doświadczenie w branży technicznej. Specjalizują się w różnych dziedzinach dotyczących stosowania najlepszych praktyk w gospodarce smarno-olejowej. Po wieloletniej współpracy ze światowymi organizacjami zajmującymi się niezawodnością w procesie utrzymania maszyn i ruchu, nasi eksperci zostali uhonorowani certyfikatem „Lubrication Best Practices” wydanym przez światowego lidera DES-CASE Corporation. W 2018 wszyscy prowadzący szkolenie uzyskali międzynarodowy certyfikat MLT I (Machinary Lubrication Technician) wydany przez ICML (International Council for Machinery Lubrication).

trainers_photo

Akademia technik smarno-olejowych

SZKOLENIA

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów stworzyliśmy kilka formatów przekazywania wiedzy:

Akademia na kołach

INFOBUS

Akademia RATO to mobilna prezentacja, która jest nieodłącznym elementem każdego szkolenia, dzięki czemu możemy pokazać działanie rekomendowanych przez nas rozwiązań w praktyce.

Get more info
infobus_zbiorczy